Poznaj nas!

Jesteśmy firmą zajmującą się florystyką od 1990 rokuKwiaty, to nasza pasja. Z zainteresowaniem śledzimy najnowsze trendy w tej dziedzinie, tak w kraju, jak i za granicą. Staramy się, by bukiety i aranżacje wykonane przez nas zadowoliły gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Obserwujemy pokazy i prace światowej klasy florystów, uczymy się od nich nieustannie doskonaląc swój warsztat, a jednocześnie szukamy inspiracji do tworzenia swych własnych florystycznych prac.

Katarzyna Świgoń – pomysłodawca i założyciel firmy. Od dziecka przejawiała liczne talenty artystyczne. Zawsze związana z ogrodnictwem i kwiatami. Od ponad 20 lat działa na rynku florystycznym. Zaczynała od małej kwiaciarni w Kruszwicy. Dzisiaj jest właścicielem dwóch salonów florystycznych pod szyldem Galeria Kwiatów w Inowrocławiu oraz Pracowni Florystycznej. Z zawodu inżynier, z pasji florysta. W firmie zajmuje się głównie zakupami i ogólną strategią firmy. Uwielbia podróżowanie, a w wolnym czasie jeździ na rowerze.

Sandra Czarnik (z domu Świgoń) – córka właścicielki. Od 2010 r. wspólnie z mamą prowadzi rodzinny biznes. W firmie odpowiedzialna za florystykę oraz dekoracje ślubne. Skończyła florystykę ślubną oraz kurs kompleksowej organizacji ślubów. Ukończone studia na wydziale Ekonomii pozwalają jej na wprowadzenie do firmy nowoczesnych rozwiązań. W wolnych chwilach czyta książki w ilościach hurtowych i gotuje po włosku.