Dekoracje ślubne - Toruń

Profesjonalne dekoracje ślubne Toruń

Efektowne dekoracje ślubne w Toruniu, które pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę i bajkową oprawę uroczystości. Florystyka ślubna jest jedną ze specjalności Galerii Kwiatów. Przygotowujemy dekoracje sali, samochodu i kościoła, układamy piękne wianki oraz bukiety ślubne, tworzymy kompozycje plenerowe. Nasze projekty zawsze wpisują się w stylistykę wesela.

Dekoracje weselne w Toruniu, które oferujemy, to misterne połączenia kompozycji kwiatowych, idealnie dobranych serwetek i bieżników, girland, wstęg, świec oraz innych elementów, które wspólnie tworzą oprawę idealnie podkreślającą atmosferę chwili.

Kwiatowe kule przyciągające spojrzenia, modne żyrandole przygotowane z kwiatów i roślin, kompozycje roślinne na oparcia krzeseł, stylowe bukiety… To tylko część z naszych dzieł. Na bieżąco śledzimy światowe trendy florystyczne i modę ślubną łącząc najnowsze pomysły z własnymi projektami, co sprawia, że dekoracje ślubne stworzone przez Galerię Kwiatów zawsze są niepowtarzalne.

Toruń – dekoracje ślubne spełniające marzenia Państwa Młodych.

Głównie zajmujemy się realizacjami kompleksowymi. Koszt takiej usługi kształtuje się średnio od 6.000 zł.

 

Posiadamy w swojej ofercie: Pokrowce, szarfy, bieżniki, serwetki, skirtingi na stół PM - Oświetlenie sali reflektorami oraz listwami LED - Napis żarówkowy LOVE (120/400 cm) - Papeterię ślubną - winietki, plan stołów, menu, plakaty, numerki na stoliki, tabliczki itp. (bez zaproszeń ślubnych) - Krzesła typu Ghost, Chiavari, Obrusy i serwetki, Dywany, altanki, drogowskazy, proporczyki, girlandy, lampiony, pompony tiulowe - Ścianki dekoracyjne - drewniane, materiałowe, channel i inne - Ściankę tablicowa do zdjęć, foto-ramkę a’la polaroid - I wiele innych

    PO KOLEI - JAK TO DZIAŁA?
  • Wypełnijcie FORMULARZ w zakładce kontakt, a prześlemy Wam naszą ofertę (pod warunkiem dostępności terminu)
  • Jeśli oferta się Wam spodobała możecie umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie
  • Pierwsze spotkanie jest zawsze u nas w pracowni, gdzie oglądamy katalogi i omawiamy Waszą dekorację
  • Po spotkaniu – w przeciągu maksymalnie 7 dni dostajecie pierwszy kosztorys
  • Możemy teraz nad nim popracować i nanieść ewentualne poprawki
  • Gdy kosztorys jest już gotowy możemy podpisać umowę
  • Rozliczenia za całą usługę dokonujemy zwykle w dwóch ratach, i nie później niż w dniu realizacji
Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.