O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się florystyką od 1990 roku. Kwiaty, to nasza pasja. Z zainteresowaniem śledzimy najnowsze trendy w tej dziedzinie, tak w kraju, jak i za granicą. Staramy się, by bukiety i aranżacje wykonane przez nas zadowoliły gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Obserwujemy pokazy i prace światowej klasy florystów, uczymy się od nich nieustannie doskonaląc swój warsztat, a jednocześnie szukamy inspiracji do tworzenia swych własnych florystycznych prac.

  

Co na wyróżnia?

Wszechstronność

Tworzymy przeróżne style dekoracji ślubnych. Każda z naszych realizacji jest inna. Nigdy nie powielamy utartych schematów i nie narzucamy Wam swoich pomysłów. Zawsze doradzimy i pomożemy w wyborze najlepiej pasującego do Was i do sali stylu.

W każdym stylu...

Znajdziecie u nas realizacje eleganckie i glamour. Wykonujemy dekoracje ślubne i weselne w stylu romantycznym, retro czy vintage. Tworzymy bardzo nowoczesne, minimalistyczne wystroje oraz wiejskie, rustykalne z użyciem naturalnych materiałów i polnych kwiatów.

Projekt - Wizualizacja

Przygotujemy specjalnie dla Was projekt/wizualizację stołu Pary Młodej lub innych elementów na sali oraz dekoracji kościoła. Dzięki temu wiecie wspólnie możemy popracować nad wybraną koncepcją.

Nagrody i szkolenia

Otrzymaliśmy nagrodę od międzynarodowego magazynu ślubnego Zankyou.pl w kategorii KWIATY jako jedyni w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy rekomendowaną firmą przez prestiżowy blog ślubny Bridelle oraz blog Pobieramysie.pl. Uczestniczymy w licznych szkoleniach florystycznych oraz warsztach w zakresie tematyki ślubnej, zyskując certyfikaty tylko od najlepszych mistrzów florystyki.

 

PARTNER HONOROWY POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH 

Jesteśmy bardzo dumni, że jako jedyni w naszym województwie w kategorii DEKORACJE zostaliśmy Partnerem Honorowym PSKŚ. Dziękujemy przede wszystkim Annie Kołaczek z La Vinci Wedding Planner za tą nominację. Certyfikat jest potwierdzeniem spełniania wymogów stawianych przez PSKŚ oraz gwarancją wysokiej jakości usług.

psks

 

Zwycięzca ZIWA 2017 i 2018!

Zankyou International Wedding Awards to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i firmy z branży ślubnej. Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy wyróżnieni. Dziękujemy Wam za wsparcie! I zabieramy się do pracy, aby dalej współtworzyć Wasze piękne realizacje ślubne!


Certyfikat od najlepszego florysty na świecie! 

GREGOR LERSCH - International Bridal Semminar 2018

 


 

Katarzyna Świgoń - pomysłodawca i założyciel firmy. Od dziecka przejawiała liczne talenty artystyczne. Zawsze związana z ogrodnictwem i kwiatami. Od ponad 20 lat działa na rynku florystycznym. Zaczynała od małej kwiaciarni w Kruszwicy. Dzisiaj jest właścicielem dwóch salonów florystycznych pod szyldem Galeria Kwiatów w Inowrocławiu oraz Pracowni Florystycznej. Z zawodu inżynier, z pasji florysta. W firmie zajmuje się głównie zakupami i ogólną strategią firmy. Uwielbia podróżowanie, a w wolnym czasie jeździ na rowerze.

Sandra Czarnik (z domu Świgoń) - córka właścicielki. Od 2010 r. wspólnie z mamą prowadzi rodzinny biznes. W firmie odpowiedzialna za florystykę oraz dekoracje ślubne. Skończyła florystykę ślubną oraz kurs kompleksowej organizacji ślubów. Ukończone studia na wydziale Ekonomii pozwalają jej na wprowadzenie do firmy nowoczesnych rozwiązań. W wolnych chwilach czyta książki w ilościach hurtowych i gotuje po włosku.

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.